Klub fitness Nysa


Zajęcia fitness Nysa – trening siłowo-kondycyjny dla kobiet

Trening siłowo-kondycyjny opiera się na ćwiczeniach z wykorzystaniem  własnej masy ciała, ćwiczeniach kondycyjnych, ćwiczeniach siłowych z obciążeniem, które pozytywnie wpływają na spalanie tkanki tłuszczowej, podkręcają metabolizm organizmu, modelują sylwetkę oraz wpływają pozytywnie na przyrost masy mięśniowej.

Są to zajęcia o umiarkowanej intensywności mające na celu poprawę ogólnej sprawności fizycznej, kondycji, mobilności  a także siły i przy okazji pozytywnie wpływające na zrzucenie wagi i poprawę wydolności naszego organizmu.

Klub fitness NysaTreningi prowadzi instruktor opierający swoją wiedzę na wieloletnich doświadczeniach, profesjonalny zawodnik K1 oraz Muay Thai mający na swoim koncie takie tytuły jak zawodowe mistrzostwo Anglii oraz Polski.

Nasz klub fitness oferuje Państwu szeroki zakres kursów i ćwiczeń przygotowanych zarówno z myślą o dorosłych, jak również młodzieży +12. W naszym klubie fitness dbamy o odpowiednio zbalansowany rozwój fizyczny.

Do dyspozycji uczestników oddajemy salę wyposażoną w szeroką gamę profesjonalnych przyrządów

Treningi odbywają się:

Wtorek: 20:00-21:00

Czwartek: 20:30-21:30

Dostosowujemy się do wieku i poziomu zaawansowania

Zapewniamy odpowiedni dobór ćwiczeń siłowo-kondycyjnych

ZOBACZ HARMONOGRAM KURSÓW FITNESS

Zajęcia z fitnessu siłowego, które oferujemy odbywają się na różnego rodzaju sprzęcie i przyrządach (piłki lekarskie, piłki slamball, TRX, skrzyniach do skoków, itp.). Wszystkie zajęcia siłowo-kondycyjne w ramach fitnessu siłowego prowadzone są przez doświadczonych instruktorów a jednocześnie zawodników Muay Thai i kickboxingu.

Nasze zajęcia dostosowujemy do grup wiekowych oraz poziomu zaawansowania uczestników. Dzięki temu umożliwiamy naszym Klientom trenowanie i ćwiczenie w komfortowych warunkach oraz z odpowiednio dobranym warsztatem zajęć siłowo-kondycyjnych.

Umożliwia nam to stworzenie atmosfery w której każdy będzie czuł się komfortowo niezależnie od celu, dla którego przyszedł na zajęcia. Zapraszamy zainteresowanych z: Nysy, Otmuchowa, Paczkowa, Grodkowa, Wójcic, Konradowej, Wyszkowa Śląskiego, Hanuszowa, Białej Nyski, Przełęku, jak i wszystkich innych miejscowości.